Kviečiame sodinti ąžuolus

Gegužės pirmąjį savaitgalį VšĮ Draugiški šeimai ir „60plius” kviečia sodinti ąžuolus visoje Lietuvoje. Trys aktyvios moterys imasi iniciatyvos ir ragina pasodinti kuo daugiau ąžuolų.

“Senjorai, ąžuolai, Lietuva, mama, žemė, emigracija - tiek daug visko suplakta, paklausite, ką tai turi bendro? Viskas čia apie vieną ir tą patį - gyvenimo prasmę. Gyvenimui persiritus per šešiasdešimt turbūt jau nerasi nei vieno, kuris nebūtų pagalvojęs - o ką paliksiu po savęs? Kapsint metams supranti, kad uždirbtas turtas, padaryta karjera, apkeliautas pasaulis nėra jau taip svarbu ir reikšminga tiems, kurie liks po mūsų. Į svarbių dalykų sąrašą sau traukiu užaugintus vaikus ir pasodintus medžius. Nes ir vieni, ir kiti liks ateities kartoms. Pasodinti ąžuolai gyvens šimtus metų ilgiau nei mano vaikai, todėl pagrįstai išvedu, kad būtent augantis ąžuolas yra tai, ką norėčiau palikti po savęs. Ne vieną, du, o daug augančių ąžuolų visoje Lietuvoje. Mano idėja seniai užsikrėtusi ir kita, taip pat emigracijoje gyvenanti lietuvė Giedre Mayorov. Mes padovanojome Lietuvos senjorams tūkstantį savo užaugintų, penkiamečių ąžuoliukų ir sukūrėme gražų pavasarinį projektą „Sodinu ąžuolą Mamai, Lietuvai, Žemei“ – pasakoja Birutė Jakučionytė, VšĮ Draugiški šeimai steigėja, stovyklavietės „Gervių lizdas“, kuriame buvo užauginti keturi tūkstančiai ąžuoliukų, kūrėja.

Daugiau informacijos apie akciją Informaciniame pranešime, prisegtuke. Taip pat prisegu daugiau informacijos apie Laimės ąžuolus.

Informaciją paruošė Birutė Jakučionytė, 8 6 18 12181